fbpx

Izby nad reštauráciou

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Naše izby

Užite si výnimočné ubytovanie na Orave podľa Vašich predstáv!

V podkroví historického barokového kaštieľa na Vás čaká päť elegantných izieb. Sú síce dispozične odlišné, no spája ich komfort a citlivý prístup k rekonštrukcii objektu. Kombinácia moderného zariadenia spolu s historickými prvkami nepochybne umocnia Váš zážitok z pobytu. Okrem ubytovania v historickom kaštieli Vám ponúkame ďalších sedem komfortných izieb nachádzajúcich sa v dome de Adda (nad reštauráciou).

Areál Kaštieľa Kubínyi Vám poskytne tak veľmi potrebný pokoj.

Tu jednoducho vypnete od všetkých povinností, ktoré Vás za bránami areálu čakajú.

Načerpajte novú eneregiu vo všadeprítomnej zeleni, oddýchnite si v pôvabných priestoroch kaštieľa, zregenerujte svoje telo a myseľ v modernom wellness, doprajte si masáž, alebo sa len tak poprechádzajte po parku s pohárom vína v ruke. A večer si pohodlne´vychutnajte vynikajúce jedlo v našej reštaurácii Amália. A ak sa vám nepodarí uniknúť od pracovných povinností, jednoducho si ich môžete vybaviť aj tu. V našom zariadení neubytovávame zvieratká. Ďakujeme za pochopenie.

Areál

Súčasťou areálu je okrem barokového kaštieľa a Domu Amalie de Adda aj rozľahlý anglický park. Postupne v ňom pribúdajú lavičky, altánok i menšia záhrada slúžiaca pre potreby kuchyne.

1. Kaštieľ

historická expozícia, 5 izieb, vínna pivnica, renesančný salón

2. Dom de Adda

recepcia, 7 izieb s terasami, reštaurácia a bar, vínna pivnica, wellness

3. Anglický park

ideálny priestor pre relax v splynutí s prírodou


Apartmán Exclusive

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Apartmán Exlusive v priestoroch historického kaštieľa Vám ponúka naozaj výnimočné ubytovanie. Strávte rozprávkovú noc priamo vo veži kaštieľa, ktorej netypická dispozícia vás určite očarí. Súčasťou apartmámu je aj vlastný balkón s výhľadom na historický park a ako jediná z izieb v kaštieli je vybavená aj vaňou. Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. V apartmáne sa nachádza historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre mladšíe deti (do 12 rokov). Príplatok za prístelku je v hodnote 35 € / 1 noc vrátane raňajok. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

157 € / 1 noc

Izba Deluxe

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Izba Deluxe ponúka okrem komfortného ubytovania aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). Jej súčasťou je aj historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre mladšíe deti (približne do 12 rokov). Príplatok za prístelku je v hodnote 35 € / 1 noc vrátane raňajok. V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness a miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

135 € / 1 noc

Izba Premium

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Izba Premium ponúka okrem komfortného ubytovania aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).  Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

130 € / 1 noc

Izba Relax

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Izba Relax ponúka okrem komfortného ubytovania aj výhľad na anglický park v areáli Kaštieľa Kubínyi. Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

120 € / 1 noc

Izba Classic

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Izba Classic ponúka okrem príjemného ubytovania aj výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

110 € / 1 noc

Apartmán Amalia

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Apartmán Amalia, nachádzajúci sa v dome de Adda, ponúka elegantné a komfortné ubytovanie pre 4 osoby. Súčasťou apartmánu je aj vlastná terasa so sedením a priamym prístupom do záhrady.  Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

240 € / noc

Garden Lux

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Izba Garden Lux, nachádzajúca sa v dome de Adda, ponúka elegantné a komfortné ubytovanie, ktorého súčasťou je aj vlastná terasa so sedením a priamym prístupom do záhrady.  Priestranný interiér izby je okrem pohodlnej manželskej postele vybavený aj modernou rozkladacou pohovkou, ktorá slúži zároveň ako prísteľka. V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness a miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Príplatok za prístelku je v hodnote 55 € / 1 noc / osoba, vrátane raňajok (dieťa do 15 rokov 35€/noc). Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

135 € / noc

Izby Comfort

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Izby typu Comfort, nachádzajúce sa v dome de Adda, ponúkajú elegantné a komfortné ubytovanie, ktorého súčasťou je aj vlastná terasa so sedením a priamym prístupom do záhrady.  Interiér izby je okrem pohodlnej manželskej postele vybavený aj modernou rozkladacou pohovkou, ktorá slúži zároveň ako prísteľka. Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Príplatok za prístelku je v hodnote 55 € / 1 noc / osoba, vrátane raňajok (dieťa do 15 rokov 35€/noc). Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

120 € / noc

Udržateľnosť

Záleží nám na životnom prostredí a preto sa snažíme minimalizovať všetky negatívne dôsledky, ktoré môžu súvisieť s prevádzkou hotela a reštaurácie. Okrem samozrejmosti, ako je separovanie odpadu, sa snažíme obmedziť jeho vytváranie. Navyše máme vlastnú práčovňu a používame také čistiace prostriedky, ktoré menej zaťažujú prírodu. V hotelových kúpeľniach nenájdete jednorazovú hotelovú kozmetiku. Pokiaľ to nie je nutné a sami si to nevyžiadate, v prípade viacdňového pobytu meníme posteľnú bielizeň max. každý tretí deň. Budeme radi, ak nám dáte najavo, kedy je potrebné vymeniť váš uterák.

Suroviny, ktoré používame na prípravu jedál, pochádzajú z ekologických chovov a poctivých produkcií. Náš distribútor nám dováža pravidelne čerstvé ryby. Mliečne výrobky pochádzajú z Leštín, z dediny odvedľa. A ak si náhodou rozmyslíte, že chcete zobrať jedlo z reštaurácie so sebou, odniesť si ho môžete v kompostovateľnom jednorazovom obale. Slamky k nápojom nepodávame, pokiaľ si ich však niekto vypýta, poskytneme mu slamky z biologického materiálu. Organické zvyšky z reštaurácie likviduje špecializovaná firma. Našou víziou je v čo najväčšej miere rešpektovať životné prostredie a preto budeme radi, ak nám ju spoločne pomôžete napĺňať.

Concierge

Alebo nám zavolajte    +421 948 001 228

Kaštieľ Kubínyi sa nachádza v obci Vyšný Kubín, ktorú z jednej strany ohraničuje Veľký Choč a z druhej strany zas Vyšnokubínske skalky. Je výborným východiskovým bodom pre výlety, či už v rámci Oravy alebo na Liptove. Obidva regióny sú bohaté na kultúrne i prírodné dedičstvo a my sme pripravení poradiť Vám a pomôcť zorganizovať akýkoľvek výlet či nápad. Chcete vybehnúť do hôr, oddýchnuť si v aquaparku či navštíviť kultúrne pamiatky v okolí? Neváhajte nás osloviť, radi vám pomôžeme a odporučíme miesta, kam sa oplatí zájsť. Počas leta je vám k dispozícii priestor na odloženie bicyklov a v zime si môžete lyže odložiť v našej lyžiarni. K dispozícii máte aj chránené súkromné parkovisko v areáli kaštieľa zadarmo.

Zobraziť viac

img

Aby vám nič neuniklo

Tešíme na na vašu spätnú väzbu. Neváhajte sa s ňou podeliť cez
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 12 osôb, prípadne 13 osôb s jednou prístelkou. K dispozícii je jeden apartmán, tri izby Premium a jedna izba Classic.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps