fbpx

Naše izby

Vychutnajte si ubytovanie v Kaštieli Kubínyi naplno! V podkroví historickej časti kaštieľa na vás čaká päť izieb. Sú síce dispozične odlišné, no spája ich komfort a citlivý prístup k rekonštrukcii objektu. Kombinácia minimalistického zariadenia spolu s historickými prvkami umocní zážitok z ubytovania. Okrem týchto piatich izieb pre vás ponúkame ďalších sedem izieb v dome de Adda (nad reštauráciou). Kaštieľ Kubínyi Vám poskytne tak veľmi potrebný pokoj.

Tu jednoducho vypnete od všetkých povinností, ktoré vás za bránami areálu čakajú. Môžete si oddýchnuť v priestoroch kaštieľa, dať si pohár vynikajúceho vína v lobby, či v reštaurácii alebo sa len tak prejsť po parku. K tomu si prirátajte vynikajúce jedlo v našej reštaurácii. A ak sa vám nepodarí uniknúť od pracovných povinností, jednoducho si ich môžete vybaviť aj tu. V našom zariadení neubytovávame zvieratká. Ďakujeme za pochopenie.

Areál

Súčasťou areálu je okrem budovy kaštieľa a Domu Amalie de Adda aj anglický park. Postupne v ňom pribudnú aj lavičky, altánok, i menšia záhrada, ktorá bude slúžiť pre potreby kuchyne.

1. Kaštieľ

historická expozícia, 5 izieb, vínna pivnica, renesančný salón

2. Dom de Adda

recepcia, 7 izieb s terasami, reštaurácia a bar, vínna pivnica, čoskoro aj SPA

3. Anglický park


Apartmán Exclusive

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Naše izby, ktoré slúžia na ubytovanie si zachovali príjemný historický ráz, zariadené sú však minimalisticky a útulne zároveň. Jediný apartmán v priestoroch historického kaštieľa vám ponúka výnimočné ubytovanie. Je predpokladom pre prežitie rozprávkovej noci vo veži kaštieľa. Jeho netypická dispozícia vás očarí. Ako jediná z izieb v kaštieli je vybavená vaňou a sprchou a jej súčasťou je aj balkón. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. V apartmáne sa nachádza historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre mladšíe deti (do 12 rokov). Príplatok za prístelku je v hodnote 35 € / 1 noc vrátane raňajok. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

157 € / 1 noc

Izba Deluxe

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Naše izby, ktoré slúžia na ubytovanie si zachovali príjemný historický ráz, zariadené sú však minimalisticky a útulne zároveň. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Izba Deluxe ponúka výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. V apartmáne sa nachádza historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre mladšíe deti (približne do 12 rokov). Príplatok za prístelku je v hodnote 35 € / 1 noc vrátane raňajok. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

135 € / 1 noc

Izba Premium

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Naše izby, ktoré slúžia na ubytovanie si zachovali príjemný historický ráz, zariadené sú však minimalisticky a útulne zároveň. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Izba Premium ponúka výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

130 € / 1 noc

Izba Relax

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Naše izby, ktoré slúžia na ubytovanie si zachovali príjemný historický ráz, zariadené sú však minimalisticky a útulne zároveň. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Izba Relax ponúka výhľad na anglický park v areáli Kaštieľa Kubínyi. Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

120 € / 1 noc

Izba Classic

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Naše izby, ktoré slúžia na ubytovanie si zachovali príjemný historický ráz, zariadené sú však minimalisticky a útulne zároveň. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Izba Classic ponúka výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

110 € / 1 noc

Apartmán Amalia

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Apartmán Amalia ponúka ubytovanie pre 4 osoby. Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Izba ponúka výhľad do záhrady Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

240 € / noc

Garden Lux

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Izba ponúka výhľad do záhrady Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Príplatok za prístelku je v hodnote 50 € / 1 noc vrátane raňajok. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

135 € / noc

Izby Comfort

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. V izbách typu Comfort sa okrem iného nachádza aj moderná rozkladacia pohovka Prostoria Revolve, ktorá slúži aj ako prísteľka. Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Izba ponúka výhľad do záhrady Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Príplatok za prístelku je v hodnote 50 € / 1 noc / osoba vrátane raňajok. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

120 € / noc

Udržateľnosť

Záleží nám na životnom prostredí a preto sa snažíme minimalizovať všetky negatívne dôsledky, ktoré môžu súvisieť s prevádzkou hotela a reštaurácie. Okrem samozrejmosti, ako je separovanie odpadu, sa snažíme obmedziť jeho vytváranie. Navyše máme vlastnú práčovňu a používame také čistiace prostriedky, ktoré menej zaťažujú prírodu. V hotelových kúpeľniach nenájdete jednorazovú hotelovú kozmetiku. Pokiaľ to nie je nutné a sami si to nevyžiadate, v prípade viacdňového pobytu meníme posteľnú bielizeň max. každý tretí deň. Budeme radi, ak nám dáte najavo, kedy je potrebné vymeniť váš uterák.

Suroviny, ktoré používame na prípravu jedál, pochádzajú z ekologických chovov a poctivých produkcií. Náš distribútor nám dováža pravidelne čerstvé ryby. Mliečne výrobky pochádzajú z Leštín, z dediny odvedľa. A ak si náhodou rozmyslíte, že chcete zobrať jedlo z reštaurácie so sebou, odniesť si ho môžete v kompostovateľnom jednorazovom obale. Slamky k nápojom nepodávame, pokiaľ si ich však niekto vypýta, poskytneme mu slamky z bioplastu. Organické zvyšky z reštaurácie likviduje špecializovaná firma. Víziu máme veľkú a preto budeme radi, ak nám ju pomôžete napĺňať.

Concierge

Alebo nám zavolajte    +421 948 001 228

Kaštieľ Kubínyi sa nachádza v obci Vyšný Kubín, ktorú z jednej strany ohraničuje Veľký Choč a z druhej strany zas Vyšnokubínske skalky. Je výborným východiskovým bodom pre výlety, či už v rámci Oravy alebo na Liptove. Obidva regióny sú bohaté na kultúrne i prírodné dedičstvo a my sme pripravení poradiť Vám a pomôcť zorganizovať akýkoľvek výlet či nápad. Chcete vybehnúť do hôr, oddýchnuť si v aquaparku či navštíviť kultúrne pamiatky v okolí? Neváhajte nás osloviť, radi vám pomôžeme a odporučíme miesta, kam sa oplatí zájsť. Počas leta je vám k dispozícii priestor na odloženie bicyklov a v zime si môžete lyže odložiť v našej lyžiarni. K dispozícii máte aj súkromné parkovisko v areáli kaštieľa zadarmo.

Zobraziť viac

img

Aby vám nič neuniklo

Tešíme na na vašu spätnú väzbu. Neváhajte sa s ňou podeliť cez
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 12 osôb, prípadne 13 osôb s jednou prístelkou. K dispozícii je jeden apartmán, tri izby Premium a jedna izba Classic.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps