Naše izby

Užite si výnimočné ubytovanie na Orave!

V podkroví historického barokového kaštieľa z 18.storočia na Vás čaká 5 elegantných izieb. Sú síce dispozične odlišné, no spája ich komfort a citlivý prístup k rekonštrukcii objektu. Kombinácia moderného zariadenia spolu s historickými prvkami nepochybne umocnia Váš zážitok z pobytu. Ďalších 7 komfortných izieb s terasou je pre vás k dispozícii v dome de Adda.

Areál Kaštieľa Kubínyi Vám poskytne tak veľmi potrebný pokoj.

Tu jednoducho vypnete od všetkých povinností, ktoré Vás za bránami areálu čakajú.

Načerpajte novú eneregiu vo všadeprítomnej zeleni, oddýchnite si v pôvabných priestoroch kaštieľa, zregenerujte svoje telo i myseľ v modernom wellness, doprajte si masáž, alebo si spravte pohodu priamo v parku. A večer si pohodlne´vychutnajte ľahké občerstvenie s pohárom kvalitného vína alebo našich sezónnych nápojov.

A ak sa vám nepodarí uniknúť od pracovných povinností, jednoducho si ich môžete vybaviť aj tu.

V našom zariadení neubytovávame zvieratká. Ďakujeme za pochopenie.

Vaše údaje  sú u nás v bezpečí. Podmienky GDPR

Areál

Súčasťou areálu je okrem barokového kaštieľa a Domu Amalie de Adda aj rozľahlý anglický park, ktorému dominujú viac ako storočné dreviny a nizky upravený trávnik.  Je našim obľúbeným miestom pre letné koncerty, hry, jogu, ale aj piknik, grilovačku či nezabudnuteľné svadobné obrady pod holým nebom.

1. Kaštieľ

historická expozícia, 5 izieb, vínna pivnica, renesančný salón

2. Dom de Adda

recepcia, 7 izieb s terasami, eventový priestor a bar, vínna pivnica, wellness

3. Anglický park

ideálny priestor pre relax v splynutí s prírodou


Apartmán Exclusive

Apartmán Exlusive v historickom kaštieli z 18. storočia Vám ponúka naozaj výnimočné ubytovanie. Strávte rozprávkovú noc priamo vo veži kaštieľa, ktorej netypická dispozícia s unikátnym dreveným stropom Vás určite očaria. Súčasťou apartmámu je vlastný balkón s výhľadom na historický park a ako jediná z izieb v kaštieli je vybavená aj vaňou. V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Historická posteľ v štýle Biedermeier je vhodná ako prístelka pre 1 dieťa do 12 rokov. Poplatok 35 € / 1 noc vrátane raňajok. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 osoba / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 180€ / 1 noc

Izba Deluxe

Izba Deluxe ponúka okrem vysoko komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).  Súčasťou izby je aj historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, vhodná ako prístelka pre dieťa do 12 rokov. Príplatok za prístelku je v 35 € / 1 noc vrátane raňajok. V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 160 € / 1 noc

Izba Premium

Izba Premium ponúka okrem vysoko komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).  V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 150 € / 1 noc

Izba Relax

Izba Relax ponúka okrem komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj výhľad na anglický park. V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 145 € / 1 noc

Izba Classic

Izba Classic ponúka okrem príjemného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 135 € / 1 noc

Rodinný Apartmán Amalia

Apartmán Amalia, nachádzajúci sa v dome de Adda, ponúka vysoko komfortné a elegantné ubytovanie pre 4 osoby.  Priestor je rozdelený na dve obytné časti s voľným priechodom (bez dverí), preto je vhodnejši pre členov jednej rodiny. Súčasťou apartmánu je okrem dvoch manželskych postelí aj pohodlná pohovka s TV a vlastná terasa so sedením a priamym prístupom do záhrady.  V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 osoba / 1 noc. Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 270 € / noc / 4 osoby

Garden Lux

Izba Garden Lux, nachádzajúca sa v dome de Adda, ponúka elegantné a vysoko komfortné ubytovanie, ktorého súčasťou je aj vlastná terasa so sedením a priamym prístupom do záhrady.  Priestranný interiér izby je okrem pohodlnej manželskej postele vybavený aj modernou rozkladacou pohovkou, ktorá slúži zároveň ako prísteľka pre 2 deti do 18 rokov. Pre dokonalý relax je Vám k dispozícii aj vlastná vaňa. V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Príplatok za prístelku vrátane raňajok pre dieťa do 12 rokov je 35€ / 1 noc  (dieťa od 12 -18 rokov 55€ / noc). Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 osoba / 1 noc. Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 155 € / noc

Izby Comfort

Päť izieb typu Comfort, nachádzajúcich sa v dome de Adda, ponúkajú elegantné a komfortné ubytovanie, ktorého súčasťou je aj vlastná terasa so sedením a priamym prístupom do záhrady.  Priestranný interiér izby je okrem pohodlnej manželskej postele vybavený aj modernou rozkladacou pohovkou, ktorá slúži zároveň ako prístelka pre 1-2 deti do 18 rokov. Manželská posteľ je v prípade potreby rozložiteľná na dve jednolôžkové postele 1+1. V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wi-fi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Príplatok za prístelku vrátane raňajok pre dieťa do 12 rokov je 35€ / 1 noc  (dieťa od 12 -18 rokov 55€ / noc). Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 osoba / 1 noc. Všetky izby v dome de Adda sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 145 € / noc

Udržateľnosť

Záleží nám na životnom prostredí a preto sa snažíme minimalizovať všetky negatívne dôsledky, ktoré môžu súvisieť s prevádzkou hotela a reštaurácie. Okrem samozrejmosti, ako je separovanie odpadu, sa snažíme obmedziť aj jeho samotné vytváranie. Aj preto v našich hotelových kúpeľniach nenájdete jednorazovú hotelovú kozmetiku. Navyše máme vlastnú práčovňu, v ktorej používame kvalitné čistiace prostriedky, ktoré menej zaťažujú prírodu. Pokiaľ to nie je nutné a sami si to nevyžiadate, v prípade viacdňového pobytu meníme posteľnú bielizeň max. každý tretí deň. Budeme radi, ak nám dáte najavo, kedy je potrebné vymeniť váš uterák.

Suroviny, ktoré používame na prípravu jedál, pochádzajú z udržateľných chovov a poctivých produkcií.  Mliečne výrobky pochádzajú z Leštín, z dediny odvedľa. Slamky k nápojom nepodávame, pokiaľ si ich však niekto vypýta, poskytneme mu slamky z biologického materiálu. Organické zvyšky a oleje likviduje špecializovaná firma. Našou víziou je v čo najväčšej miere rešpektovať životné prostredie a preto budeme radi, ak nám ju spoločne pomôžete napĺňať.

Concierge

Alebo nám zavolajte    +421 948 001 228

Kaštieľ Kubínyi sa nachádza v obci Vyšný Kubín, ktorú z jednej strany ohraničuje Veľký Choč a z druhej Vyšnokubínske skalky. Je výborným východiskovým bodom pre výlety, či už v rámci Oravy alebo na Liptove. Obidva regióny sú bohaté na kultúrne i prírodné dedičstvo a my sme pripravení poradiť Vám a pomôcť zorganizovať akýkoľvek výlet či nápad. Chcete vybehnúť do hôr, zabaviť sa v aquaparku či navštíviť kultúrne pamiatky v okolí? Neváhajte nás osloviť, radi vám pomôžeme a odporučíme miesta, kam sa oplatí zájsť. Pozrite si tipy na výlety TU . Počas leta je vám k dispozícii priestor na odloženie bicyklov a v zime si môžete lyže odložiť v našej lyžiarni. K dispozícii máte aj chránené súkromné parkovisko v areáli kaštieľa zadarmo.

Zobraziť viac

img

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps