fbpx

Náš príbeh

Záleží nám na prvotriednych službách. Pozývame vás do Kaštieľa Kubínyi, kde môžete stráviť nádherné a nezabudnuteľné momenty v útulne a nadčasovo zariadených izbách. V Reštaurácii Amalia ochutnáte medzinárodnú kuchyňu, v ktorej dávame dôraz na sezónnosť a čerstvosť potravín. Náš šéfkuchár pre vás pripraví jedlo, ktoré je nielen kulinárskym, ale aj vizuálnym zážitkom.

Výborné jedlo by malo ísť ruka v ruke s kvalitným vínom. To, ktoré nájdete v našej vínnej karte, majitelia vybrali počas svojich ciest v rôznych európskych a slovenských vinárstvach. Každá jedna fľaša tak prešla ich starostlivým výberom. A ak vás zaujíma história areálu a chcete nazrieť priamo do interiéru historického kaštieľa, môžete tak spraviť počas komentovaných prehliadok.


1.


Kvalita bez kompromisov

Od zvolených stavebných postupov a materiálov, cez nábytok a zariadenie, až po poctivé ingrediencie v kuchyni.

2.


Kultúra & umenie

Chceme, aby sa areál Kaštieľa Kubínyi stal miestom kultúrnych a umeleckých zážitkov. Preto sa u nás niekoľkokrát v roku konajú jazzové či klasické koncerty.

3.


Kulinársky zážitok

Náš šéfkuchár varí pre vás z čerstvých, kvalitných a sezónnych surovín. Víno, ktoré vám nájdete v našej vínnej karte, sme pre vás vlastnoručne vybrali.

4.


Komfort & pokoj

Za bránami Kaštieľa Kubínyi nájdete pokoj. Nielen v útulne zariadených izbách, ale aj v anglickom parku či v našom lobby, kde si môžete vybaviť všetky pracovné záležitosti.

Filozofia

Tak, ako sme nekládli kompromisy počas niekoľkoročnej rekonštrukcie objektu, tak ich nekladieme ani pri poskytovaní našich služieb. Chceme vám, našim zákazníkom, prinášať prvotriedne služby nielen v otázke ubytovania, ale aj v oblasti gastronómie.

Hodnoty

Pri rekonštrukcii sme chceli zachovať čo najviac historických prvkov, čím sme potvrdili, že nám záleží na histórii. Pri našej komunikácii a kontakte pocítite skutočne rodinný prístup. Zároveň túžime po tom, aby z tohto miesta vyžaroval umelecký duch.


Prežitie výnimočných momentov
teraz máte na dosah ruky.

Dostupné izby

Aby vám nič neuniklo

Tešíme na na vašu spätnú väzbu. Neváhajte sa s ňou podeliť cez
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 12 osôb, prípadne 13 osôb s jednou prístelkou. K dispozícii je jeden apartmán, tri izby Premium a jedna izba Classic.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps