fbpx

Izby nad reštauráciou

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Náš príbeh

Od roku 2010 sa začal písať nový príbeh Kaštieľa Kubínyi.

Celý areál prešliel rozsiahlou a veľmi citlivou rekonštrukciou, ktorej cieľom bolo záchránenie jeho historicko-kultúrnej hodnoty a prinavrátenie nového života tomuto výnimočnému miestu. O to sa teraz chceme podeliť s Vami – príďte a presvedčte sa sami o úžasnej energii vyžarujúcej z každého detailu.

Záleží nám na prvotriednych službách. Pozývame vás do Kaštieľa Kubínyi, kde strávite nádherné a nezabudnuteľné momenty v elegantných hotelových priestoroch, ktoré dýchajú históriou a nadčasovosťou zároveň.

Načerpajte novú eneregiu vo všadeprítomnej zeleni, oddýchnite si v pôvabných priestoroch kaštieľa, zregenerujte svoje telo i myseľ v modernom wellness, doprajte si masáž, alebo sa len tak poprechádzajte po parku s pohárom vína v ruke.

 

 

A večer si pohodlne´vychutnajte vynikajúce jedlo v našej reštaurácii Amalia. Prinášame Vám kvalitnú medzinárodnú kuchyňu, v ktorej kladieme dôraz na sezónnosť a čerstvosť potravín. Náš šéfkuchár sa s radosťou postará o to, aby Vaše jedlo bolo nielen kulinárskym, ale aj vizuálnym zážitkom.

Výborné jedlo sa u nás nepochybne spája s kvalitným vínom. To, ktoré nájdete v našej vínnej karte, sme pre Vás starostlivo vybrali počas našich vínnych ciest vo vybraných európskych a slovenských vinárstvach. Naša vínna pivnica ponúka široký výber skutočne kvalitných vín, pochádzajúcich prevažne z menších rodinných vinárstiev.  Víziou Kaštieľa Kubínyi je šíriť vínnu kultúru medzi širokým publikom a zároveň tak spájať ľudí práve cez tento elegantný nápoj. Určite si nenechajte ujsť pravidelné vínne degustácie spojené s kvalitnou gastronómiou.

A ak vás zaujíma história areálu a chcete nazrieť priamo do interiéru historického kaštieľa, pozývame Vás na pravidelné komentované prehliadky.


1.


Kvalita bez kompromisov

Od zvolených stavebných postupov a materiálov, cez nábytok a zariadenie, až po poctivé ingrediencie v kuchyni a prvotriedne služby.

2.


Kultúra & umenie

Chceme, aby sa areál Kaštieľa Kubínyi stal miestom kultúrnych a umeleckých zážitkov. Preto sa u nás niekoľkokrát v roku konajú jazzové či klasické koncerty.

3.


Kulinársky zážitok

Náš šéfkuchár varí pre vás z čerstvých, kvalitných a sezónnych surovín. Víno, ktoré nájdete v našej vínnej karte, sme pre vás vlastnoručne vybrali.

4.


Komfort & pokoj

Za bránami Kaštieľa Kubínyi nájdete pokoj. Nielen v elegantne zariadených izbách, ale aj v anglickom parku či v našom lobby, kde si môžete vybaviť všetky pracovné záležitosti.

Filozofia

Tak, ako sme nekládli kompromisy počas niekoľkoročnej rekonštrukcie objektu, tak ich nekladieme ani pri poskytovaní našich služieb. Chceme vám, našim zákazníkom, prinášať prvotriedne služby nielen v otázke ubytovania, ale aj v oblasti gastronómie a kultúrného vyžitia.

Hodnoty

Záleží nám na histórii. Preto pri rekonštrukcii bolo našou prioritou zachovať čo najviac historických prvkov. Pri našej komunikácii a kontakte pocítite skutočne rodinný prístup. Zároveň, našou úprimnou snahou je docieliť to, aby sa Kaštieľ Kubínyi stal referenciou pre kultúrno-spoločenský život nielen na Orave.


Prežitie výnimočných momentov
teraz máte na dosah ruky.

Dostupné izby

Aby vám nič neuniklo

VYBERTE PROSÍM TYP VAšEJ SPRÁVY :
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps