fbpx

Svadba v Kaštieli Kubínyi - to pravé miesto pre Váš deň D

Miesto, kde sa spája atmosféra výnimočného prostredia, história a cit pre detail je ideálnym miestom pre spojenie Vašej lásky. Preto chceme byť súčasťou Vášho vysnívaného dňa.

Pohlaďte svoje zmysly svadbou v Kaštieli Kubínyi, ktorý bude prístupný exkluzívne iba Vám.

Ak chcete vedieť, čo všetko ponúka kaštieľ a ako by mohla vyzerať Vaša svadba, obráťte sa na nás prostredníctvom kontaktného formulára na konci stránky, Radi Vám zodpovieme Vaše otázky.

Zvečnite si Váš deň

Romantické zákutia anglického parku, elegantné krivky nášho barokového kaštieľa, zelené tóny upraveného trávnika, košaté koruny stromov a jedinečné výhľady do okolitej prírody sú priam ideálne kulisy pre Vaše svadobné fotenie.

Pre zachytenie ešte exkluzívnejších momentov Vám radi sprístupníme aj naše interiérové priestory historického kaštieľa. Toto všetko s pohárom kvalintého šumivého vína pre spríjemnenie Vášho fotenia!

Spečaťte svoju lásku u nás

Kaštieľ Kubínyi predstavuje dokonalé miesto pre spečatenie Vašej lásky.

Povedzte si svoje ,,áno“ pod holým nebom v romantickom anglickom parku  alebo priamo pod anjelskym stropom kaplnky historického kaštieľa, ktorá je určená pre civilné obrady.

Zažite dokonalé súkromie

Záleží nám na Vašom pohodlí. Preto počas Vášho veľkého dňa bude celý areál exkluzívne Vašim priestorom. Len vy, Vaši hostia a ničím nerušená atmosféra doplnená našimi službami ako vínna ochutnávka, wellness, komentovaná prehliadka kaštieľa a iné.

Majte lásku na tanieri

Osobitnú pozornosť venujeme našej kuchyni, preto pohodlne prenechajte celý catering nášmu profesionálnemu tímu, ktorí sa postará o Váš znamenitý gurmánsky zážitok a pripraví Vaše menu na mieru.

Svadobnú hostinu je možné usporiadať v reštaurácii Amalia s kapacitou 65 hostí alebo v Hlavnej sále kaštieľa s kapacitou 10 ľudí.

Viac info

Prežite rozprávkovú noc

Strávte svoju svadobnú noc v našom apartmáne vo veži kaštieľa v maximálnom súkromí. A pre Vašich hostí sú plne k dispozícii všetky ostatné izby v celom areáli kaštieľa.

Ak vkus, elegancia a komfort sú Vašimi prioritami ste na správnom mieste.

Viac info


Svadobná fotogaléria

Mám záujem o nezáväznú ponuku / stretnutie

Vyplniť formulár

Aby vám nič neuniklo

Tešíme na na vašu spätnú väzbu. Neváhajte sa s ňou podeliť cez
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 12 osôb, prípadne 13 osôb s jednou prístelkou. K dispozícii je jeden apartmán, tri izby Premium a jedna izba Classic.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps