fbpx

Gastronomické eventy

Milí hostia, nenechajte si ujsť naše pravidelné degustačné večere a kultúrno- spoločenské akcie, ktoré pre Vás pripravujeme počas roka. Na každú akciu si pozývame kreatívnych šéfkuchárov, ktorí Vám svoje majstrovstvo predstavia počas tematických gastronomických večerov.

Príďte ochutnať naše chutné JESENNÉ MENU  vždy od štvrtku do nedele.

Sezónne aktivity:
RAŇAJKY s Amaliou  |  WELLNESS pre verejnosť  | PREHLIADKY kaštieľa

Aby ste boli vždy informovaní, sledujte nás na našom webe v sekcii EVENTY – program podujatí alebo na sociálnych sieťach FACEBOOK a INSTAGRAM.

Ak máte chuť na malé spontánne občerstvenie, dezert, pohár vína, drink alebo kávu, zastavte sa v našej kaviarni Amalia.

 

V prípade záujmu o rezerváciu večere, oslavy, rodinného či firemného stretnutia, svadby alebo iného súkromného eventu, sa neváhajte na nás obrátiť mailom na eventy@kastielkubinyi.sk alebo telefonicky 0948 001 228

Eventový priestor Amalia sa nachádza v Dome de Adda, ktorý pôvodne slúžil ako hospodárska budova v areáli.
Priestor bol zrekonštruovaný s dôrazom na detail a vy si tu dnes môžete objednať narodeninovú oslavu, rodinný obed, svadobnú hostinu alebo spríjemniť firemný teambuilding.

Vaše menu Vám pripravíme na mieru podľa vašich preferencií.

Tešíme sa na stretnutie.

Kaviareň Amalia

Milí hostia, spoznajte čaro našich priestorov aj keď nie ste u nás ubytovaní.

Navštívte našu Kaviareň Amalia a zastavte sa na chutné raňajky či poobedné espresso s dezertom a večer si vychutnajte rôzne syrovo-šunkové špeciality pri pohári kvalitného vína. Počas slnečných dní vás radi privítame na našej terase s osviežujúcimi nápojmi alebo chrumkavým sendvičom priamo na piknikovej deke v parku.

V prípade záujmu o rezerváciu vášho stola na degustačnú večeru, pre usporiadanie svadby, rodinnej oslavy či firemného stretnutia nás kontaktujte prosím e-mailom na info@kastielkubinyi.sk, telefonicky na 0948001228 | 0948000634 alebo cez rezerváciu na webe. Ďakujeme!

Pondelok


Zatvorené

Utorok


Zatvorené

Streda


kaviareň
15:00-21:00

Štvrtok


kaviareň
15:00-21:00

Piatok


kaviareň
7:30-21:00

Sobota


kaviareň
7:30-21:00

Nedeľa


kaviareň
7:30-15:00

Kuchyňa

Na každý gastronomický event pozývame kreatívnych šefkuchárov, ktorí pre Vás pripravia chutný tematický gastro večer. My sa postaráme o to, aby sa každé jedlo krásne dopĺňalo s pohárom toho správneho vína.

Najbližšie pre vás pripravujeme letné tematické večere, grilovačku, piknik a mnoho iného. 

 


Rezervujte
si svoj stôl / priesor pre vašu oslavu

Ak máte záujem osláviť špeciálnu príležitosť alebo si rezervovať stôl na naše eventy vyplňte prosím informačný formulár nižšie alebo nám napíšte Vašu požiadavku priamo na info@kastielkubinyi.sk Ďakujeme.

Mám záujem

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps