fbpx

Gastronomické eventy

Milí hostia, nenechajte si ujsť naše pravidelné degustačné večere a kultúrno- spoločenské akcie, ktoré pre Vás pripravujeme počas roka.

Na každú akciu si pozývame kreatívnych kuchárov, ktorí Vám svoje majstrovstvo predstavia počas tematických gastronomických večerov.

Aby ste boli vždy informovaní, sledujte nás na našom webe v sekcii EVENTY – program podujatí alebo na sociálnych sieťach FACEBOOK a INSTAGRAM.

Ak máte chuť na malé občerstvenie, pohár vína, drink alebo kávu, sme tu pre Vás.
Stačí zazvoniť. Radi vám otvoríme.

Eventový priestor sa nachádza v Dome Amalie de Adda, ktorý pôvodne slúžil ako hospodárska budova v areáli.
Priestor bol zrekonštruovaný s dôrazom na detail a vy si tu dnes môžete objednať narodeninovú oslavu, rodinný obed, svadobnú hostinu alebo spríjemniť firemný teambuilding.

Vaše menu Vám pripravíme na mieru podľa vašich preferencií.

Tešíme sa na stretnutie.

Kaviareň Amalia

Milí hostia, radi by sme Vás informovali, že pre neubytovaných hostí je náš eventový priestor Amalia k dispozícii ako kaviareň a vínny bar.

Navštívte našu Kaviareň Amalia a zastavte sa na chutné raňajky či poobedné espresso s dezertom a večer si vychutnajte rôzne syrovo-šunkové špeciality s pohárom kvalitného vína alebo vášho iného obľúbeného nápoja. Počas slnečných dní vás radi prvítame na našej terase s osviežujúcimi drinkami alebo chrumkavým sendvičom priamo na piknikovej deke v parku.

V prípade záujmu o rezerváciu vášho stola na degustačnú večeru, pre usporiadanie svadby, rodinnej oslavy či firemného stretnutia nás kontaktujte prosím e-mailom na info@kastielkubinyi.sk, telefonicky na 0948001228 | 0948000634 alebo cez rezerváciu na webe. Ďakujeme!

Pondelok


Zatvorené

Utorok


Zatvorené

Streda


Len na objednávku

Štvrtok


Len na objednávku

Piatok


Len na objednávku

Sobota


Len na objednávku

Nedeľa


Len na objednávku

Kuchyňa

Na každý gastronomický event pozývame kreatívnych šefkuchárov, ktorí pre Vás pripravia chutný tematický gastro večer. My sa postaráme o to, aby sa každé jedlo krásne dopĺňalo s pohárom toho správneho vína.

Najbližšie pre vás pripravujeme 3-chodovú Veľkonočnú večeru. Viac info TU

 


Rezervujte
si svoj stôl / priesor pre vašu oslavu

Ak máte záujem osláviť špeciálnu príležitosť alebo si rezervovať stôl na naše eventy vyplňte prosím informačný formulár nižšie alebo nám napíšte priamo na info@kastielkubinyi.sk Ďakujeme.

Mám záujem

  Aby vám nič neuniklo

  VYBERTE PROSÍM TYP VAŠEJ SPRÁVY :

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v sále de Adda, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny je využitie nášho cateringu, konzumáciu našich alkoholických a nealkoholických nápojov; rovnako aj využitie služieb agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps