fbpx

Izby nad reštauráciou

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Eventy

Nenechajte si ujsť naše pravidelné gastronomické a kultúrno-spoločenské podujatia!

Najbližšie pre vás pripravujeme:

JÚN:
  • 29.06.2022         Vernisáž „MODROTLAČ“ – prezentácia tradičného remesla s hudobným podmazom so začiatkom o 17:00. Vstup voľný. Vernisáž otvorí a približi históriu a techniku modrotlače Mateja Rabada.
 
JÚL:
  • 12.07. 2022        SUMMER TIME music – Tretí ročník koncertu lektorov Letnej školy v parku pod holým nebom. Jedinečné stretnutie popredných hudobníkov Česka aj Slovenska, ktorých v takejto zostave po celý ďalší rok neuvidíte!  Umelci na ktorých sa môžete tento rok tešiť: Katarína Koščová, Robert Balzar, Daniel Špiner, Daniel Šoltis, Ján kopčák a iní.  Vstupenky v predpredaji TU
AUGUST:
  • 06.08. 2022        DEŇ KAŠTIEĽA KUBÍNYI – deň otvorených dverí, prezentácia tradičných remesiel, koncert, grilovačka, prehliadky kaštieľa, hry v parku, piknik. Celodenný program, Vstup voľný

 

Kaštieľ Kubínyi je národná kultúrna pamiatka vo Vyšnom Kubíne, ktorú pri ceste medzi Ružomberkom a Dolným Kubínom zaručene neprehliadnete. V súčasnosti je miestom nielen spoločenského, ale aj gastronomického a kultúrneho vyžitia.

Pozývame Vás spoznať tieto výnimočné priestory a užiť si nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi, rodinou či priateľmi.

Pre vašich obchodných partnerov máme k dispozícii špeciálnu BIZNIS PONUKU našich služieb.

V KAŠTIELI z 18.storočia sú vám k dispozícii Renesančný salón, Hlavná sála, Vínna pivnica a 5 podkrovných izieb. V  dome DE ADDA sa nachádza Reštaurácia Amalia, wellness, vínny sklad a 7 izieb s terasou. Rozľahlý anglický park ponúka široké možnosti využitia pre spoločenské aktivity.

V prípade záujmu o prenájom našich priestorov vám radi poradíme so správnym výberom a pripravíme cenovú ponuku pre vaše pracovné, či súkromné podujatie.


Kaštieľ - možnosti prenájmu

V Kaštieli Kubínyi vzniklo po rekonštrukcii niekoľko menších i väčších miestností.  Prenajať si môžete: Renesančný salón – najstaršia časť kaštieľa pochádzajúca zo 17. storočia, v ktorej sú zachované pôvodné krížové klenby. Je priam ideálnym miestom na usporiadanie manažérskeho stretnutia v počte max. 10 – 12 osôb ale aj priestorom pre prípravu nevesty počas svadobného dňa.  Hlavná sála je rozlohou najväčšia miestnosť na prízemí kaštieľa s plne funkčným krbom pre spríjemnenie atmosféry. Môžete tu usporiadať slávnostný rodinný obed v úzkom kruhu, či rokovanie pre max. 14 osôb.

 

Vínna pivnica pochádza z obdobia renesancie a nachádza sa pod Renesančným salónom. Tu môžete pozvať svojich obchodných partnerov či priateľov na riadenú ochutnávku vín, alebo s vínom v ruke ukončiť pracovnú večeru. Miestnosť je vhodná pre max. 20 osôb.

Kontaktujte nás a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku a poradíme pri výbere tej správnej miestnosti, ktorou dozaista očaríte vašich biznis partnerov, rodinu i priateľov.

Chcete si prenajať niektorú z miestností
v kaštieli? Ozvite sa nám!

Vyplniť formulár

Dom de Adda - možnosti prenájmu

Dom de Adda sa nachádza v budove bývalej hospodárskej budovy. Koncom roka 2019 sme na jeho poschodí otvoríli ďalších 7 izieb a sprístupnili Wellness, kde okrem iného nájdete sauny, bazén s protiprúdom a úžasnými výhľadmi na Veľký Choč či historický park. Na prízemí sa nachádza reštaurácia Amalia a hotelová recepcia. Reštaurácia Amalia má kapacitu na sedenie 65 osôb. Je vybavená dataprojektorom, plátnom a interným ozvučovacím systémom.

Ďalším priestorom, ktorý je ako stvorený na ukončenie biznis večere je náš atraktívny Vínny sklad so širokým výberom kvalitných vín. Náš sommeliér vám rád povie viac o víne napríklad aj prostredníctvom riadenej ochutnávky vín. Toto miesto má kapacitu max. 10 osôb. Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám pomôžeme s usporiadaním podujatia, na ktoré určite nezabudnete!

Chcete si prenajať niektorú z miestností
v Dome de Adda? Ozvite sa nám!

Vyplniť formulár

Ostatné články

Zobraziť všetko

BÁJEČNÝ ŽIVOT AMALIE

Krása v obrazoch

Celodenný umelecký event ...

Zobraziť viac

Tvoja letná brigáda

Pridaj sa k nám! Si študent a rád by si si cez leto ...

Zobraziť viac

Darčekový poukaz

Hľadáte pre svojich blízkych originálny a zároveň výnimočný darček?

Zobraziť viac

Aby vám nič neuniklo

VYBERTE PROSÍM TYP VAšEJ SPRÁVY :
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps