Eventy

Nenechajte si ujsť naše pravidelné gastronomické a kultúrno-spoločenské podujatia!

Príďte ochutnať naše MENU vždy od štvrtku do nedele:

Štv 15-21:00  |  Pia-Sob 12:00-21:00  |  Ne 12-15:00

MÁJ

24.5.  KONCERT Sole  19:00 Symbióza výnimočných hudobníkov so živelným hudobným dialógom, ktorého súčasťou sa stanete aj vy! Nechajte sa v tiahnuť do sveta hudby: španielske flamenco | argentínska zamba | jazzové prvky | rómske a balkánske rytmy  Viac TU

 

Aktuálne sezónne aktivity:

 • od 5.4. do 30.6.2024 – JE DOBRÉ MAŤ KAMARÁTOV– výstava slovenského maliara Braňa Jánoša v kaštieli.
 • WELLNESS PRE VEREJNOSŤ  Všetky info TU
 • RAŇAJKY S AMALIOU vždy od piatku do nedele 7:30 – 10:00 pestré a chutné raňajky pre všetkých spojené s možnosťou prehliadky historických priestorov Kaštieľa Kubínyi.
 • VÍKENDOVÉ PREHLIADKY KAŠTIEĽA   Sobota a nedeľa o 11:00. Ostatné dni na  základe rezervácie.
Rezervácie: info@kastielkubinyi.sk     tel.: 0948001228 | 0948000634

Kaštieľ Kubínyi je národná kultúrna pamiatka vo Vyšnom Kubíne, ktorá je v súčasnosti miestom nielen spoločenského, ale aj gastronomického a kultúrneho vyžitia.

Pozývame Vás spoznať tieto výnimočné priestory a užiť si nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi, rodinou či priateľmi.

Pre FIRMY a obchodných partnerov máme k dispozícii špeciálnu PONUKU PRE FIRMY .

V KAŠTIELI z 18.storočia sú vám k dispozícii Renesančný salón, Hlavná sála, Vínna pivnica a 5 podkrovných izieb. V  dome DE ADDA sa nachádza kaviareň Amalia, eventová sála, wellness, vínny sklad a 7 izieb s terasou. Rozľahlý anglický park ponúka široké možnosti využitia pre spoločenské aktivity.

V prípade záujmu o prenájom našich priestorov vám radi poradíme so správnym výberom a pripravíme cenovú ponuku pre vaše pracovné, či súkromné podujatie.

Neváhajte sa na nás obrátiť:  info@kastielkubinyi.sk  tel.: 0948 001 228 | 0948 000 634


1. BAROKOVÝ KAŠTIEĽ - možnosti prenájmu

V barokovom kaštieli vzniklo po rekonštrukcii 5 hotelových izieb a zároveň sa obnovili pôvodné miestnosti na prízemí, ktoré sú k dispozícii na prenájom.

Renesančný salón – najstaršia časť kaštieľa pochádzajúca zo 17. storočia, v ktorej sú zachované pôvodné krížové klenby. Je ideálnym miestom pre usporiadanie manažérskeho stretnutia v počte max. 10 – 12 osôb, ale aj priestorom pre prípravu nevesty počas svadobného dňa.

Hlavná sála je rozlohou najväčšia miestnosť na prízemí kaštieľa s plne funkčným krbom pre spríjemnenie atmosféry. Môžete tu usporiadať slávnostný rodinný obed v úzkom kruhu, či rokovanie pre max. 14 osôb.

 

Vínna pivnica pochádza z obdobia renesancie a nachádza sa pod Renesančným salónom. Sem môžete pozvať svojich obchodných partnerov či priateľov na riadenú ochutnávku vín, alebo s vínom v ruke ukončiť pracovnú večeru. Miestnosť je vhodná pre max. 20 osôb.

Kaplnka s unikátnymi stropnými maľbami, ktorá pôvodne slúžila ako rodinná kaplnka Kubíniovcov je krásnym miestom pre spečatienie vašej lásky. Všetko o svadbe v kaštieli nájdete v odkaze: SVADBY

Kontaktujte nás a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku a poradíme pri výbere tej správnej miestnosti, ktorou dozaista očaríte vašich biznis partnerov, rodinu i priateľov.

Chcete si prenajať niektorú z miestností
v kaštieli? Ozvite sa nám!

Vyplniť formulár

2. DOM DE ADDA - možnosti prenájmu

Dom de Adda sa nachádza v priestoroch bývalej hospodárskej budovy, v ktorej po rekonštrukcii vzniklo 7 izieb, kaviareň Amalia, hotelové Wellness, eventová sála a recepcia. Eventová sála Amalia má kapacitu na sedenie 65 osôb. Je vybavená dataprojektorom, plátnom a interným ozvučovacím systémom. Dnes si tu možete vychutnať vynikajúcu degustačnú večeru, zažiť krásny koncert, ale aj zorganozovať oslavu alebo vysnívanú svadobnú hostinu. 

Ďalším priestorom, ktorý je ako stvorený na ukončenie biznis večere je náš atraktívny Vínny sklad so širokým výberom kvalitných vín. Náš sommeliér vám rád povie viac o víne napríklad aj prostredníctvom riadenej ochutnávky vín. Toto miesto má kapacitu max. 10 osôb. Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám pomôžeme s usporiadaním podujatia, na ktoré určite nezabudnete!

Chcete si prenajať niektorú z miestností
v Dome de Adda? Ozvite sa nám!

Vyplniť formulár

Ostatné články

Zobraziť všetko

Koncert SOLE 24.5.

24.mája PIATOK o 19:00 koncert SOLE  Našu hudobnú sezónu otvorí v piatok 24.5. formácia SOLE, ktorá ...

Zobraziť viac

Darčekový poukaz

Hľadáte pre svojich blízkych originálny a zároveň výnimočný darček? Darujte zážitok s Kaštieľom Kubínyi OBDARUJTE svoju polovičku POTEŠTE ...

Zobraziť viac

Wellness pre verejnosť

Ubytovanie a relax na Orave- Kaštieľ Kubínyi Oddýchnite si v príjemnej atmosfére nášho hotelového wellness. Zaplávajte si ...

Zobraziť viac

Koncert LACO DÉCZI a Celula New York

Jazzová legenda sa vracia do Kaštieľa Kubínyi! Piatok 11.11.2022 Zažite večer kvalitnej dávky džezu s ...

Zobraziť viac

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Si študent a rád by si si cez leto zarobil popri štúdiu alebo si ten, ...

Zobraziť viac

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps