fbpx

Izby nad reštauráciou

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Eventy

Kaštieľ Kubínyi je objekt vo Vyšnom Kubíne, ktorý pri ceste medzi Ružomberkom a Dolným Kubínom zaručene neprehliadnete. Areál sa skladá z dvoch budov: historického kaštieľa a bývalej hospodárskej budovy. Po niekoľkoročnej rekonštrukcii v budovách vzniklo niekoľko menších i väčších priestorov na prenájom.

V KAŠTIELI sú vám k dispozícii Renesančný salón, Hlavná sála a Vínna pivnica. V priestoroch DOMU DE ADDA Reštaurácia Amalia a Vínny sklad. V prípade záujmu o prenájom týchto miestností vám radi pošleme cenovú ponuku a prípadne vám s výberom miestnosti pre vaše pracovné, či súkromné podujatie poradíme.


Kaštieľ - možnosti prenájmu

V Kaštieli Kubínyi vzniklo po rekonštrukcii niekoľko menších i väčších miestností, prenajať si však môžete: Renesančný salón – salón sa nachádza na prízemí a vychádza sa doň po niekoľkých schodoch. Miestnosť pochádza zo 17. storočia, sú v nej zachované krížové klenby a je priam ideálna na usporiadania manažérskeho stretnutia v počte max. 10 – 12 osôb. Hlavná sála je rozlohou najväčšia miestnosť na prízemí kaštieľa. Môžete tu usporiadať slávnostný rodinný obed v úzkom kruhu, či rokovanie pre max. 14 osôb.

Vínna pivnica pochádza z obdobia renesancie a nachádza sa pod Renesančným salónom. Tu môžete pozvať svojich obchodných partnerov na riadenú ochutnávku vín, či s vínom v ruke ukončiť pracovnú večeru. Miestnosť je vhodná pre max. 20 osôb. Kontaktujte nás a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku a poradíme pri výbere tej správnej miestnosti, ktorou dozaista očaríte vašich biznis partnerov, rodinu i priateľov.

Chcete si prenajať niektorú z miestností
v kaštieli? Ozvite sa nám!

Vyplniť formulár

Dom de Adda - možnosti prenájmu

Dom de Adda sa nachádza v budove bývalých zadných stavov. Koncom roka 2019 sme na jeho poschodí otvoríli ďalších sedem izieb a sprístupnili wellness, kde okrem iného nájdete sauny, vnútorný menší bazén s výhľadom na Choč a vonkajšiu vírivku. Na prízemí sa nachádza reštaurácia Amalia a hotelová recepcia. Reštaurácia Amalia má kapacitu na sedenie 65 osôb.

Je vybavená dataprojektorom, plátnom a interným ozvučovacím systémom. Druhým priestorom, ktorý je ako stvorený na ukončenie biznis večere je práve Vínny sklad. Môžete si tu so svojimi obchodnými partnermi posedieť a náš sommeliér vám rád povie viac o víne napríklad prostredníctvom riadenej ochutnávky vín. Toto miesto má kapacitu max. 10 osôb. Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám pomôžeme s usporiadaním podujatia, na ktoré určite nezabudnete!

Chcete si prenajať niektorú z miestností
v Dome de Adda? Ozvite sa nám!

Vyplniť formulár

Ostatné články

Zobraziť všetko

Private: NOVINKA: Kaštieľ Kubínyi sprístupňujeme pre verejnosť!

Poďte sa s nami pozrieť do Kaštieľa Kubínyi a uvidíte, ako vrátila rekonštrukcia tomuto objektu zašlú slávu. ...

Zobraziť viac

Private: Biznis obedy v Kaštieli Kubínyi

Kaštieľ Kubínyi: Opäť od septembra 2019 pre Vás a Vašich obchodných partnerov radi pripravíme BIZNIS ...

Zobraziť viac

Private: STEAK MENU – 5.-6. apríl 2019

Pripravili sme si pre vás steakové menu!

Môžete si ho vychutnať už ...

Zobraziť viac

Aby vám nič neuniklo

Tešíme na na vašu spätnú väzbu. Neváhajte sa s ňou podeliť cez
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 12 osôb, prípadne 13 osôb s jednou prístelkou. K dispozícii je jeden apartmán, tri izby Premium a jedna izba Classic.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps