fbpx

Izby nad reštauráciou

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Vínna pivnica

Jeden z najstarších priestorov Kaštieľa Kubínyi sa nachádza práve v jeho podzemí. Renesančná pivnica pochádzajúca zo 17. storočia Vás určite očarí svojou autenticitou. Dominujúci prírodný kameň, ktorý sa elegantne dopĺňa s prvkami dreva dodáva celému priestoru skutočne príjemnú atmosféru. Osobitým architektonickým prvkom pivnice sú pôvodné valené klenby postavené technikou tzv. šalungu – dodnes po nej v priestore ostali zachované časti drevených debnení.

Vy tak teraz máte možnosť dotknúť sa viac ako 400 ročnej histórie a zároveň si spríjemniť Váš večer spoznávaním širokého spektra kvalitných vín z našej vínnej pivnice.

Víziou Kaštieľa Kubínyi je šíriť vínnu kultúru medzi širokým publikom a zároveň tak spájať ľudí práve cez tento elegantný nápoj. Naše pravidelné vínne degustácie spojené s kvalitnou gastronómiou budú nepochybne zážitkom pre všetky zmysly.

 

 

A ak máte chuť vychutnať si naše vína aj mimo priestorov kaštielia, využite 20% zľavu na nákup vína domov. Kompletnú ponuku nájdete tu: VÍNNA KARTA.

Pre tých, ktorí hľadajú originálny darček alebo sa jednoducho nevedia rozhodnúť, ponúkame naše výhodné balíčky vín.

 

 

Unikátny priestor pivnice má kapacitu približne 20 osôb. Môže slúžiť na zakončenie významnej firemnej večere, ako súčasť teambuildingu pre vašich zamestnancov či neformálne stretnutie priateľov alebo rodiny. Vínnu pivnicu si môžete prenajať a my vám radi pomôžeme s organizáciou riadenej ochutnávky vína s našim sommeliérom. Každé jedno víno prešlo rukami majiteľov, ktorí pre vás vyberajú len to, čo počas ciest potešilo ich chuťové poháriky.

 

 

 

Spolupracujeme aj s týmito vinárstvami

Víno

Okrem výnimočnej gastronómie a kvalitných služieb, sa snažíme koncentrovať aj na výber toho najkvalitnejšieho vína. Vínnu kartu neustále rozširujeme a hľadáme pre vás víno na vysokej úrovni a v nami overenej kvalite. Každá jedna fľaša, ktorú nájdete vo vínnej karte prešla poctivým výberom majiteľov kaštieľa počas ich ciest.

Momentálne u nás nájdete prevažne taliansku a španielsku produkciu, doplnenú slovenskými a rakúskymi vínami. Samozrejme nechýba ani elegantné francúzske Champagne.

V našej vínnej karte sme dali prednosť predovšetkým menším rodinným vinárstvam, ktorých osobný prístup a úprimná láska k vínu je odzrkadlená aj v kvalite ich produktu. S vinárstvami sme v osobnom kontakte a aj takýmto spôsobom Vám chceme okrem nadštandardnej kvality zabezpečiť aj exkluzivitu výberu.

Vina z nášho portfólia sú nepochybne jedinečné svojho druhu na slovenskom trhu. Nahliadnite do našej vínnej karty a presvedčte sa sami! VÍNNA KARTAChcete si kúpiť víno domov alebo obdarovať vašich blízkych? Využite našu 20% zľavu z nákupu. Stačí nám napísať a my sa už o všetko postaráme.

Mám záujem

Aby vám nič neuniklo

VYBERTE PROSÍM TYP VAšEJ SPRÁVY :
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps