Aktuálna ponuka našich pobytov

Romantická noc vo vežičke kaštieľa

Prežite rozprávkovú noc v apartmáne Exclusive vo vežičke historického kaštieľa s bohatými raňajkami, uvítacím nápojom a bezplatným parkovaním. Doprajte si relax v privátnej exteriérovej vírivke s výhľadom na okolitú prírodu a magický Veľky choč, s fľašou prosecca a ovocným tanierom.

Pozn. cena sa vzťahuje na dni od pondelka do štvrtka.

Chcem vedieť viac

Dokonalý relax

Užite si dlhé letné dni a doprajte si rozprávkový oddych v historických priestoroch Kaštiela Kubínyi. Pobyt na dve noci v krásnej izbe Comfort s vlastnou terasou, fľašou Prosecca, večerou a neobmedzeným vstupom do wellness je ako stvorený pre relax vo dvojici.

Pozn. Cena pobytu sa vzťahuje na dni od pondelka do štvrtka.


 

Chcem vedieť viac

Nevedeli ste si vybrať?

S radosťou Vám navrhneme pobyt podľa Vašich predstáv k Vašej spokojnosti, tak aby ste si v našom kaštieli oddýchli s rodinou či vo dvojici. A v prípade, ak ste ešte nevyužili svoj rekreačný poukaz, môžete tak urobiť u nás.


 

Ozvite sa nám


  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps