Koncert SOLE 24.5.

01.05.2024

24.mája PIATOK o 19:00 koncert SOLE 

Našu hudobnú sezónu otvorí v piatok 24.5. formácia SOLE, ktorá k nám zavíta s novým albumom Elos prinášajúcim čerstvý vánok z rôznych kútov sveta.

Tešiť sa môžete na živelné andalúzske flamenco, argentínsku zambu, rómske a balkánske rytmy a to všetko krásne zladené do voľne plynúcej jazzovej formy.

Speváčka Júlia Kozáková spieva v rôznych jazykoch, ako je španielčina, bulharčina, rómčina, švédčina a slovenčina, doprevádzaná hudobným aranžmá, ktoré zahŕňa klavír, akordeón, kontrabas a bicie.

Okrem Júlie Kozákovej sa na pódiu predstavia aj ďalší výnimoční hudobníci vrátane klaviristu Ľudovíta Kotlára, akordeonistu Filipa Urdu, kontrabasistu Ľubomíra Gašpara a bubeníka Juraja Rašiho.

Ich hudba vytvára jedinečnú fúziu jazzu, ľudovej hudby a world music. Námety čerpajú z tradičných piesní rôznych kultúr, ktoré obohacujú novými hudobnými prvkami.

Symbióza kvalitných hudobníkov vytvára v ich hudobnom prejave živelný dialóg, ktorého súčasťou sa stanete aj vy!

Príďte a nechajte sa vtiahnuť do nového vokálno-inštrumentálneho sveta hudby.

Začíname o 19:00

Miesto: Kaštieľ Kubínyi sála Amalia

Kapela :
Júlia Kozáková – spev
Ľudovít Kotlar – piano
Filip Urda – akordeón
Ľubomír Gašpar – kontrabas
Juraj Raši – bicie

VSTUPENKY sú v predpredaji na našej recepcii alebo online na stránke: www.inviton.eu

Predpredaj do 15.5  pre najrýchlejších za 17€

Predpredaj od 16.5 za 20€

ŠTUDENTI / SENIORI nad 65r. /ZŤP za 10€

Na mieste: 23€

Rezervácia: 0948 001 228 / 0948 000 634 / info@kastielkubinyi.sk


Ostatné články

Zobraziť všetko

VEĽKÁ NOC plná pohody a príjemných jarných aktivít

Užite si sviatky jari v srdci Oravy, v objatí prírody a krásneho prostredia kaštieľa Kubínyi.  Pripravili sme pre vás zaujímavé sprievodné...

Zobraziť viac

Valentínska večera 16.2.

Majte Valentína každý deň! 💞 Pozvite svoju polovičku na romantickú 4-chodovú valentínsku večeru v PIATOK 16.2. a pokojne si u nás...

Zobraziť viac

Valentínsky pobyt v Kaštieli Kubínyi!

Užite si romantický pobyt od 15-18.2. v Kaštieli Kubínyi s relaxom vo wellness a valentínskou večerou.  Láska je krásna v každom...

Zobraziť viac

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps