fbpx

Izby nad reštauráciou

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

img
img
img
img
icon

Izba Deluxe

Izba Deluxe ponúka okrem vysoko komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). Jej súčasťou je aj historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre mladšíe dieťa (približne do 12 rokov). Príplatok za prístelku je v hodnote 35 € / 1 noc vrátane raňajok.

V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness, chránené parkovisko, welcome drink, wifi.

Miestny poplatok za ubytovanie je spoplatnený sumou 0,50 € / 1 os / 1 noc.

Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.

Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

Cena izby zahŕňa: Ubytovanie pre dve osoby v izbe Deluxe, wellness, welcome drink, raňajky, minibar, wifi, parkovanie, prehliadku kaštieľa, DPH. Cena je platná pri využití izby dvoma osobami.


Rezervovať
od 150 € / 1 noc

Aj v našich ďalších izbách
môžete prežiť rozprávkovú noc:

Zobraziť všetko
Apartmán Exclusive
Apartmán Exclusive

Apartmán Exlusive v priestoroch historického kaštieľa z 18. storočia Vám ponúka naozaj výnimočné ubytovanie. Strávte rozprávkovú noc priamo vo veži kaštieľa, ktorej netypická dispozícia s unikátnym dreveným stropom Vás určite očaria. Súčasťou apartmámu je vlastný balkón s výhľadom na historický park a ako jediná z izieb v kaštieli je vybavená aj vaňou. V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness, chránené parkovisko, welcome drink, wifi. Miestny poplatok za ubytovanie je spoplatnený sumou 0,50 € / 1 os / 1 noc. Historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier Vám môže poslúžiť ako prístelka pre mladšíe dieťa (do 12 rokov). Príplatok za prístelku je 35 € / 1 noc vrátane raňajok. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 170€ / 1 noc
Zobraziť detail
Izba Premium
Izba Premium

Izba Premium ponúka okrem vysoko komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).  V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness, chránené parkovisko, welcome drink, wifi. Miestny poplatok za ubytovanie je spoplatnený sumou 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 140 € / 1 noc
Zobraziť detail
Izba Relax
Izba Relax

Izba Relax ponúka okrem komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj výhľad na anglický park. V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness, chránené parkovisko, welcome drink, wifi. Miestny poplatok za ubytovanie je spoplatnený sumou 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.  Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 135 € / 1 noc
Zobraziť detail

Aby vám nič neuniklo

VYBERTE PROSÍM TYP VAšEJ SPRÁVY :
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps