img
img
img
img
img
icon

Izba Classic

Izba Classic ponúka okrem príjemného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).

V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness.

Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 os / 1 noc.

Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.

Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

Cena izby zahŕňa: Ubytovanie pre dve osoby v izbe Classic, welcome drink, raňajky, minibar, wifi, parkovanie, prehliadku kaštieľa, DPH. Cena je platná pri využití izby dvoma osobami.


Rezervovať
od 135 € / 1 noc

Aj v našich ďalších izbách
môžete prežiť rozprávkovú noc:

Zobraziť všetko
Apartmán Exclusive
Apartmán Exclusive

Apartmán Exlusive v historickom kaštieli z 18. storočia Vám ponúka naozaj výnimočné ubytovanie. Strávte rozprávkovú noc priamo vo veži kaštieľa, ktorej netypická dispozícia s unikátnym dreveným stropom Vás určite očaria. Súčasťou apartmámu je vlastný balkón s výhľadom na historický park a ako jediná z izieb v kaštieli je vybavená aj vaňou. V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Historická posteľ v štýle Biedermeier je vhodná ako prístelka pre 1 dieťa do 12 rokov. Poplatok 35 € / 1 noc vrátane raňajok. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 osoba / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 180€ / 1 noc
Zobraziť detail
Izba Deluxe
Izba Deluxe

Izba Deluxe ponúka okrem vysoko komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).  Súčasťou izby je aj historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, vhodná ako prístelka pre dieťa do 12 rokov. Príplatok za prístelku je v 35 € / 1 noc vrátane raňajok. V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 160 € / 1 noc
Zobraziť detail
Izba Premium
Izba Premium

Izba Premium ponúka okrem vysoko komfortného a elegantného ubytovania v historickom kaštieli z 18. storočia aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).  V cene izby sú zahrnuté raňajky, chránené parkovisko, uvítací nápoj, wifi, minerálna voda na izbe, jednorazový vstup do wellness. Miestny poplatok za ubytovanie je 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

od 150 € / 1 noc
Zobraziť detail

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps