fbpx

Izby nad reštauráciou

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

img
img
img
img
img
icon

Garden Lux

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí.

Izba Garden Lux, nachádzajúca sa v dome de Adda, ponúka elegantné a komfortné ubytovanie, ktorého súčasťou je aj vlastná terasa so sedením a priamym prístupom do záhrady. 

Priestranný interiér izby je okrem pohodlnej manželskej postele vybavený aj modernou rozkladacou pohovkou, ktorá slúži zároveň ako prísteľka.

V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness a miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Príplatok za prístelku je v hodnote 55 € / 1 noc / osoba, vrátane raňajok (dieťa do 15 rokov 35€/noc).

Všetky izby v dome Amalia de Adda (nad reštauráciou) sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah.

Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

Cena izby zahŕňa: Ubytovanie pre dve osoby v izbe Garden Lux, welcome drink, raňajky, nealko minibar, prehliadku kaštieľa, DPH. Cena je platná pri využití izby dvoma osobami.


Rezervovať
135 € / noc

Aj v našich ďalších izbách
môžete prežiť rozprávkovú noc:

Zobraziť všetko
Apartmán Exclusive
Apartmán Exclusive

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Apartmán Exlusive v priestoroch historického kaštieľa Vám ponúka naozaj výnimočné ubytovanie. Strávte rozprávkovú noc priamo vo veži kaštieľa, ktorej netypická dispozícia vás určite očarí. Súčasťou apartmámu je aj vlastný balkón s výhľadom na historický park a ako jediná z izieb v kaštieli je vybavená aj vaňou. Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. V apartmáne sa nachádza historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre mladšíe deti (do 12 rokov). Príplatok za prístelku je v hodnote 35 € / 1 noc vrátane raňajok. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

157 € / 1 noc
Zobraziť detail
Izba Deluxe
Izba Deluxe

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Izba Deluxe ponúka okrem komfortného ubytovania aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m). Jej súčasťou je aj historická jednolôžková posteľ v štýle Biedermeier, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre mladšíe deti (približne do 12 rokov). Príplatok za prístelku je v hodnote 35 € / 1 noc vrátane raňajok. V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do wellness a miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

135 € / 1 noc
Zobraziť detail
Izba Premium
Izba Premium

Kaštieľ Kubínyi po niekoľkoročnej komplexnej rekonštrukcii otvoril svoje brány pre verejnosť. Obnova mu vrátila čiastočne stratený genius loci, ktorý mu však právom patrí. Vy teraz máte možnosť stráviť noc v historickom kaštieli z 18. storočia. Ubytovanie v našich hotelových izbách má príjemný historický ráz, zariadené sú však moderne a útulne zároveň. Izba Premium ponúka okrem komfortného ubytovania aj nezabudnuteľný výhľad na Veľký Choč (1611 m.n.m).  Cena za izbu zahŕňa miestny poplatok vo výške 0,50 € / 1 os / 1 noc. Všetky izby v Kaštieli Kubínyi sa nachádzajú na prvom poschodí a súčasťou budovy nie je výťah. Prosíme, aby ste do Kaštieľa Kubínyi neprichádzali so svojimi domácimi miláčikmi. Ďakujeme.

130 € / 1 noc
Zobraziť detail

Aby vám nič neuniklo

Tešíme na na vašu spätnú väzbu. Neváhajte sa s ňou podeliť cez
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 12 osôb, prípadne 13 osôb s jednou prístelkou. K dispozícii je jeden apartmán, tri izby Premium a jedna izba Classic.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps