fbpx

VÍNO A HUDBA v Kaštieli Kubínyi

18.04.2023
V piatok 28.4. to bude u nás energicko-kreatívno-šťavnaté!

 

Pozývame vás na prezentáciu spojenú s vínnou degustáciou nášho, ale aj vášho obľúneného rodinného vinárstva z Modry- Víno PURUS.
Nový dizajn a nové ročníky príde odprezentovať priamo ich tvorca- vinár Rasťo Čistý. (začiatok 17:30)

Popri degustácii bude prebiehať hudobný workshop, kde si všetci milovníci kvalitnej nekonvenčnej hudby budú môcť za doprovodu profesionálnych hudobníkov vyskúšať hru na rôznych hudobných nástrojoch a zdokonaliť si tak svoje umelecko-technické zručnosti. (začiatok 16:30)

A podvečer, keď už budeme všetci správne naladení si spolu užijeme výborný koncert mladých, talentovaných hudobníkov TRIPLE JUMP.
Chalani svojou originálnou koncepciou reflektujú jedinečný pohľad na hudbu 21.storočia, pre ktorú je charakteristická fúzia viacerých hudobných žánrov. V ich tvorbe objavíte symbiózu štýlov ako jazz, funk, rock ale aj hip hop. (začiatok koncertu 19:30)

Všetky detailné informácie o skupine Triple Jump, kompletnom programe a vstupenkách nájdete na:
https://inviton.eu/e-14139/triplejump-v-kastieli-kubinyi

PROGRAM:
16:30 Hudobný workshop
17:30 Prezentácia a degustácia vín PURUS
19:30 Koncert TRIPLE JUMP

CENA VSTUPENIEK V PREDPREDAJI:
Workshop+koncert 15€
Degustácia+koncert 20€
Koncert 12€ (prvých 20 lístkov aj s pohárom vína)

Na mieste: Degustácia vín 10€  / Koncert 15€

My sme už naladení a čo vy?

Nezabudnite, že predaj vstupeniek prebieha na webovom portáli:  https://inviton.eu/e-14139/triplejump-v-kastieli-kubinyi

Príďte, bude to zábava!

Podujatie sa uskutoční s podporou nášho partnera OKS Dolný Kubín.


Ostatné články

Zobraziť všetko

Zažite skvelý Silvester na Orave s Kaštieľom Kubínyi

Rozlúčte sa so starým rokom a privítajte ten nový spolu s nami v uvoľnenej silvestrovskej nálade so živým hudobným programom...

Zobraziť viac

NAJKRAJŠIA KLASICKÁ A FILMOVÁ HUDBA

Pozvánka na koncert Milí priatelia, príďte si spríjemniť piatkový večer krásnou hudbou v podaní sláčikového kvarteta a nechajte sa preniesť do najkrajších...

Zobraziť viac

DUEL JESENNÝCH CHUTÍ

Milí priatelia, príroda už hrá krásnymi jesennými farbami a inak to nebude ani v našej kuchyni. Radi by sme vás pozvali na...

Zobraziť viac

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps