fbpx

Masáže

10.10.2020

Californská masáž

je súbor hmatov predvádzaných ako liečivý tanec. Využíva rôzny rytmus na každý typ energie, ktorý bude prúdiť medzi masérom a klientom. Zahŕňa kombináciu tlaku, naťahovania, hnietenia či kolísania. Zaraďujeme ju medzi neurosedatívne masáže. Jej hlavným cieľom je uvoľniť jemné tkanivá a hlavné telové systémy cez pokojnú myseľa a naopak. Preto sa odporúča aj pre klientov s depresiou, úzkosťou či chronickými bolesťami. 

Technika zahŕňa viac ako 800 hmatov, sústreďuje sa na plynulosť a energetické prepojenie medzi liečiteľom a klientom, venuje sa aj mechanike tela a zdôrazňuje dôležitosť plnej prítomnosti počas masáže.

Indická masáž

Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Okrem toho má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov.

Pred začatím masáže hlavy sa prevedie uvoľnenie krku, šije a ramien, aby bola masáž účinná. 

Klasická masáž

Jemná masáž s použitím prírodného oleja , pri ktorej sa využívajú jemné techniky. Jej účelom je uvoľniť celé telo a myseľ, zbaviť Vás napätia a stresu. Zlepšuje cirkuláciu, prináša čerstvý kyslík do telesných tkanív, čo napomáha odbúraniu odpadových látok, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb. Má celkové účinky na organizmus, ktoré môžu byť upokojujúce  alebo povzbudzujúce


Ostatné články

Zobraziť všetko

Wellness aj pre verejnosť

Príďte sa k nám uvoľniť do nášho nového wellness a zregenerujte sa...

Zobraziť viac

KAČACIE HODY V KAŠTIELI KUBÍNYI (AJ PRIAMO K VÁM DOMOV)

Príďte si od stredy do soboty pochutnať do našej reštaurácie Amalia na...

Zobraziť viac

Krízové opatrenia

Pri opätovnom spustení hotela zavádzame nové hygienické opatrenia znižujúce riziko šírenia nákazy Covid – 19