fbpx

FOTOREPORT: Príbehy Jazzu / krst knihy Art On the Way vol. 2 by Luka Brase v Kaštieli Kubínyi

04.06.2019

V nedeľu, 26. mája 2019, sme si mohli vychutnať ďalší zo série koncertov Jazzu v Kaštieli. Tentokrát do Vyšného Kubína zavítala štvorica hudobníkov – Peter Solárik, Klaudius Kováč, Róbert Ragan Jr. a Martin Uherek a predstavili nám skvelý projekt Príbehy jazzu. Vypočuli sme si príbehy z histórie jazzu a z prostredia a života slávnych jazzmanov. Išlo o formát, ktorý sme si v Kaštieli Kubínyi vypočuli po prvý raz – interpretácia jazzovej hudby kombinovaná s hovoreným slovom. To ale nebolo všetko.

Celým koncertom nás vizuálne sprevádzali aj výnimočné výtvarné diela z tvorby dolnokubínskeho umelca Luka Brase. V týchto dňoch dokončil tlač svojej druhej knihy Art on The Way vol.2 a do života ju uviedol práve počas tohto večera.

Pozrite si niekoľko fotografií a pomyselne sa s nami vráťte do týchto príjemných chvíľ.

Mrzí vás, že ste prišli o tento zážitok? Nenechajte si preto ujsť fantastický koncert deväťčlenného bigbandu pod vedením Ladislava Fančoviča, Fats Jazz Band už v nedeľu 9. júna 2019. Verte tomu, že hudba 20. až 40. rokov 20. storočia vás nenechá chladnými a možno sa spolu stretneme aj na tanečnom parkete. Tešíme sa na vás!


Ostatné články

Zobraziť všetko

Harry Vetro’s Northern Ranger v Kaštieli Kubínyi

Podujatie je súčasťou hudobného festivalu Kubínska hudobná jeseň.

Tentokrát do Kaštieľa Kubínyi zavítajú hudobníci pod...

Zobraziť viac

Svadobné fotenie

Obdobie svadieb je v plnom prúde a určite mnohí z vás hľadajú krásne priestory na svadobné fotenie.