8-chodová degustačná večera s párovaním vín 28.7.

19.07.2023

Milí priatelia,

strávte s nami príjemné popoludnie v parku Kaštieľa Kubínyi a nechajte sa zvábiť chuťami španielskej kuchyne v doprovode kvalitných slovenských vín z vinárstva Viajur.

Pozývame vás na  8-chodové degustačné menu typických španielskych chuťoviek zvaných Tapas, ktorých chute krásne doplní 8 druhov vín.

Celým večerom vás bude sprevádzať sommeliér Marek Hvoľka, s ktorým spoznáme čaro príjemných aróm a chutí vybraných vín z vinárstva Viajur.

Svoje kuchárske zručnosti vám počas varenia naživo v parku (´live cooking´) predstavia kreatívni šefkuchári Lukáš Guzmán a Kris Šramka, ktorí stoja za úspešným projektom Empresa catering.

Počas degustačnej večere pod holým nebom nám popoludnie spríjemní aj živá hudba.

Ako bude vyzerať menu?
Neprezradíme úplne všetko, ale pre inšpiráciu ponúkame náhľad:
Spolu si vychutnáme čerstvé morské plody, kvalitné mäso, netypické gazpacho, ceviche z lososa, svieže dezerty a hlavným protagonistom bude v parku na otvorenom ohni pripravovaná paella.

Máte sa naozaj na čo tešit!

 

Dátum: piatok 28.7.

Čas začiatku degustácie: 17:30

Miesto: park Kaštieľa Kubínyi

Cena:

8-chodové degustačné menu španielskej kuchyne s párovaním vín z vinárstva VIAJUR 85€

8-chodové degustačné menu španielskej kuchyne bez vína 68€

Počet miest je obmedzený, tak neváhajte a rezervujte si svoje miesto.

Rezervácie: 0948 001 228 | 0948000634 |  info@kastielkubinyi.sk

 

Tešime sa na stretnutie!

Váš Kaštieľ Kubínyi


Ostatné články

Zobraziť všetko

Koncert SOLE 24.5.

24.mája PIATOK o 19:00 koncert SOLE  Našu hudobnú sezónu otvorí v piatok 24.5. formácia SOLE, ktorá k nám zavíta s novým...

Zobraziť viac

VEĽKÁ NOC plná pohody a príjemných jarných aktivít

Užite si sviatky jari v srdci Oravy, v objatí prírody a krásneho prostredia kaštieľa Kubínyi.  Pripravili sme pre vás zaujímavé sprievodné...

Zobraziť viac

Valentínska večera 16.2.

Majte Valentína každý deň! 💞 Pozvite svoju polovičku na romantickú 4-chodovú valentínsku večeru v PIATOK 16.2. a pokojne si u nás...

Zobraziť viac

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps