6 CHODOVÁ DEGUSTAČNÁ VEČERA

09.09.2021

Privítajte s nami príchod jesene a užite si jej farebné chute a arómy formou 6 chodovej degustačnej večere, ktorá sa bude konať 14 a 15. septembra pod vedením nášho šéfkuchára Davida Chomisteka a jeho tímu.
Tešiť sa môžte na kombináciu tradičných jesenných ingrediencií v netradičnom prevedení s vlastným rukopisom nášho talentovaného šéfkuchára.
David spolu so svojím bratom zbierali dlhoročné skúsenosti v Michelinských reštauráciach v Taliansku a po 12 rokoch sa opäť vrátili na svoju rodnú Oravu.

Vy teraz máte možnosť spoznať ich umenie formou tejto výnimočnej degustačnej večere, ktorá sa v kombinácii s vybranými vínami premení na zážitok pre všetky zmysly!

Na výber máte dva varianty:

1. 6-chodová večera s prekvapením, bez nápojov: 50€/osoba.

2. 6-chodová večera s prekvapením a s párovaním vín ku každému chodu: 70€/osoba. Každé víno je starostlivo vybrané k danému chodu tak, aby spolu vytvorili ideálnu kombináciu chutí a umocnili Váš gastronomický zážitok!

Ale neprezradíme Vám úplne všetko, tešiť sa môžte na nejedno gastronomické prekvapenie. A okrem toho nás počas celého večera budú sprevádzať príjemné tóny živej klavírnej hudby v podaní profesionálneho klaviristu.  


Dátum: 14. a 15. september o 18:30 v reštaurácii Amalia
A nezabúdajte, že 15.septembra je sviatok, takže vám nič nebude brániť k prežitiu plnohodnotného gastronomického zážitku hoci aj začiatkom týždňa!
Všetci účastníci navyše hrajú o 2x pobyt v našom hotelovom wellness pre 2 osoby. Počas oboch dní vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa voľný vstup pre 2 osoby do nášho hotelového wellness.

Vaše rezervácie vybavíme jednoducho formou mailu na info@kastielkubinyi.sk
alebo na tel. čísle: 0948 001 228 a 0948 000 634.

Covid opatrenia: Dovoľujeme si Vás upozorniť, že na základe Covid automatu platného pre okres DK, funguje naša reštaurácia v režime OTP.
Ďakujeme, že ste zodpovední.
Tešíme sa na Vás!

Tím kaštieľa Kubínyi.


Ostatné články

Zobraziť všetko

Koncert SOLE 24.5.

24.mája PIATOK o 19:00 koncert SOLE  Našu hudobnú sezónu otvorí v piatok 24.5. formácia SOLE, ktorá k nám zavíta s novým...

Zobraziť viac

VEĽKÁ NOC plná pohody a príjemných jarných aktivít

Užite si sviatky jari v srdci Oravy, v objatí prírody a krásneho prostredia kaštieľa Kubínyi.  Pripravili sme pre vás zaujímavé sprievodné...

Zobraziť viac

Valentínska večera 16.2.

Majte Valentína každý deň! 💞 Pozvite svoju polovičku na romantickú 4-chodovú valentínsku večeru v PIATOK 16.2. a pokojne si u nás...

Zobraziť viac

  Napíšte nám

  +421 948 001 228
  Alebo nám zavolajte    +421 948 451 951

  Suhlas

  Mám záujem dostávať novinky
  a info akciách na email

  Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  - Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 26 osôb, plus prístelky. K dispozícii je pre vás 5 izieb v kaštieli, 6 izieb v dome de Adda a jeden apartmán pre 4 osoby.
  - Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 60 osôb.
  - V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
  - Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
  - Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
  - Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Výzdoba je zahrnutá v cene prenájmu. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.


  Doplňujúce info

  Zobraziť

  V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

  Nájdete nás

  Mjr. Archipova 25
  026 01 Vyšný Kubín
  Slovenská republika
  49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

  Otvoriť Google Maps