fbpx

Ubytovanie od 04. júna 2020

18.05.2020

Milí hostia!

Pevne veríme, že Vy aj Vaši blízki sa tešíte dobrému zdraviu a budete si tak môcť užiť leto u nás na Orave. Spoznajte s nami nespočetné množstvo prírodných či kultúrno-historických krás tohto malebného regiónu, ktorý je priam stvorený pre turistiku či využitie cyklotrás. (top 10 miest v okolí)

Radi by sme Vás týmto pozvali nielen na predĺžený víkendový pobyt, ktorý je možné si rezervovať už od 04. júna 2020. Pri rezervácii pobytu v júni na tri noci dostanete od nás 20% zľavu na tretiu noc.

Aby sme však zostali zodpovední, tu nájdete naše nové opatrenia na zabezpečenie hygienického prostredia pre našich hostí či zamestnancov, a tak spoločne zabránili šíreniu možnej nákazy COVID-19.

Wellness budeme postupne sprístupňovať pri dodržaní potrebných nariadení.

Reštaurácia Amalia bude naďalej zatvorená pre verejnosť. To sa však netýka raňajok, ktoré budú podávané na našej terase alebo v reštaurácii. Hostia môžu využiť v poobedných hodinách (od 15:00 do 21:00) náš Lobby bar. Na terase si tak môžte vychutnávať lahodnú kávu alebo si vybrať z bohatej ponuky nápojov a kvalitných vín z našej vínnej pivnice.

Príďte si užiť malebnú oravskú prírodu a rezervujte si svoj pobyt na predĺžený víkend online, telefonicky na čísle + 421 948 451 951 alebo prostredníctvom e-mailu info@kastielkubinyi.sk

Tešíme sa na Vás!  

Tím Kaštieľa Kubínyi


Ostatné články

Zobraziť všetko

Krízové opatrenia

Pri opätovnom spustení hotela zavádzame nové hygienické opatrenia znižujúce riziko šírenia nákazy Covid – 19

Milí priatelia,

nechajte sa zviesť na cestu svetom vína, ktorá vás pohltí rozmanitosťou Talianska,...

Zobraziť viac

Obedy v Kaštieli Kubínyi

Milí priatelia!

Kvalitnú gastronómiu si u nás môžete vychutnať už aj mimo štandardných otváracích hodín...

Zobraziť viac

Aby vám nič neuniklo

Tešíme na na vašu spätnú väzbu. Neváhajte sa s ňou podeliť cez
Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

- Celková kapacita ubytovania v rámci objektu kaštieľa je 12 osôb, prípadne 13 osôb s jednou prístelkou. K dispozícii je jeden apartmán, tri izby Premium a jedna izba Classic.
- Svadobnú hostinu možno usporiadať v reštaurácii, ktorá má kapacitu max. 65 osôb.
- V prípade záujmu pre vás vieme usporiadať civilný obrad v anglickom parku.
- Najbližšie katolícke kostoly (pre prípad katolíckeho sobáša) sú: Kostol sv. Trojice v pešej dostupnosti od kaštieľa a katolícke kostoly v Dolnom Kubíne.
- Evanjelický sobáš sa môže konať v evanjelickom kostole v Dolnom Kubíne a Jasenovej, prípadne v artikulárnom kostole v Leštinách.
- Podmienkou konania vašej svadobnej hostiny v našej reštaurácii je využitie nášho cateringu, rovnako aj konzumácia našich alkoholických a nealkoholických nápojov; okrem toho aj využitie služieb našej spriaznenej agentúry, ktorá sa postará o výzdobu priestoru. Hostinu si nie je možné objednať samostatne.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Doplňujúce info

Zobraziť

V rámci ochutnávky vín vám vieme vyjsť v ústrety v otázke počtu ochutnávaných vzoriek i  cateringu, ktorý pre vás zabezpečíme. Celková suma je preto veľmi individuálna. Poskytujeme len riadené ochutnávky vín a to v našej vínnej pivnici, pre skupiny od 5 do 20 osôb.

Suhlas

Mám záujem dostávať novinky
a info akciách na email
Stlačením tlačidla Odoslať vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Nájdete nás

Mjr. Archipova 25
026 01 Vyšný Kubín
Slovenská republika
49°11'06.6"N 19°18'27.1"E

Otvoriť Google Maps